Montovaná plechová dvougaráž

  Klasický vzhled. Uvnitř možnost rozdělení parkovacího místa příčkou. Možnost zateplení stěn a stropu.                    ­                    ­

  Cena od 143 200 Kč / 5967 EUR

   

  Montované garáže se sedlovou střechou jsou neustále velmi oblíbené i díky svému klasickému vzhledu. Konstrukce je stabilní, její prvky jsou upraveny žárovým zinkováním a z hlediska povětrnostních podmínek mají velikou výhodu při odvádění vody a zvládání zatížení sněhem. Jsou vhodné do zón s 3.sněhovým zatížením. Mezi další výhody patří jejich mobilita, lze je rozložit a složit na jiném místě.

   

  Standardní sklon střechy je do stran, za příplatek je možné změnit na předozadní část garáže.

  Zateplená varianta má stěny a strop vyrobeny z THP panelů o síle 40 mm, které vynikají skvělými tepelnými vlastnostmi, vysokou pevností a stabilitou.

  Garáž pro dvě auta může mít uvnitř příčku, která rozdělí jednotlivá stání nebo otevřený prostor s vazníky.

  Nabízíme výklopná vrata nebo sekční vrata s elektrickým pohonem značky Hörmann nebo Wisniowski.

  Ke garáži nabízíme i možnost zhotovení betonové základové desky.

  Specifikace

  Základní údaje

  Montované garáže jsou z pozinkovaného plechu z venkovní strany opatřeného stříkanou omítkou Kabe Farben, kterou nabízíme v 9 barvách. Vnitřní strana je opatřena bílou akrylátovou barvou, u  zateplené varianty má vnitřní stěna bílý hladký lakovaný povrch. Vzhledově jsou k nerozeznání od klasických zděných garáží.

  Konstrukce

  Konstrukce garáže je vyrobena ze samonosných stěn 100% pozinkovaného plechu o síle 1,5 mm+0,7 mm vnitřní kazetová výplň. S venkovní hladkou stěnou, opatřenou stříkanou fasádní omítkou KABE Farben o zrnitosti 2 mm. Tento typ konstrukce se vyznačuje vysokou stabilitou a nosností. Spoje tvoří pozinkované profily včetně spojovacích materiálů a vnitřní stěny jsou opatřeny bílou akrylátovou barvou.

  Bohatá variabilita zpracování a doplňků v příplatcích Vám rázem garáž oživí či naopak příjemně zakomponuje k Vašemu domu.

  Střešní krytina a atika

  Nosnou konstrukci tvoří tzv. trojúhelníky – Profily tvářené za studena z pozinkovaného materiálu o tloušťce 1,5 a 2 mm, minimální počet trojúhelníků 3 ks, aby garáž byla v souladu s požadavky na zatížení sněhem v zóně 3.

  Standardní objekt má dvojí krytou střechu, kde první vrstva je trapézový pozinkovaný plech, – zatímco druhou horní vrstvu tvoří střešní krytina. Použití dvojité střechy snižuje tepelné mosty objektu v létě i v zimě.</pStandardní sklon střechy je s úhlem 16 °- 27 °. Je vyrobena se sklonem na strany, na přání je možné měnit úhel a směr pádu střechy.Atika je tvořena hladkým pozinkovaným plechem s akrylátovým povrchem.Díky sedlovému stylu střechy Vám voda, kroupy, sníh apod. stečou po krajích a eliminuje se tak stání vody, rovněž sníh bude mít tendenci sklouznout po střeše.

  Galerie

  Omítka

  Plechové garáže s omítkou KABE FARBEN jsou svým vzhledem k nerozeznání od klasických zděných garáží. Ceny jsou poloviční oproti zděné variantě.

  Vrata

  Nabízíme nezateplená výklopná vrata Hörmann Berry nebo zateplená vrata Wisniowski. Otevírají se manuálně díky speciálním odlehčovacím pružinám namontovaným v napínacích pouzdrech. 

  Příkladem vysokého bezpečnostního vybavení výklopných vrat Berry jsou flexibilní ochranné kryty nad rameny pák a flexibilní umělohmotné lišty mezi křídlem vrat a rámem. Snižují nebezpečí zhmoždění nebo sevření z nedopatření.

  Pamatujte na to, že před výklopnými vraty musí být prostor, který umožní vrata volně zvednout. Další možností je osazení sekčními vraty Hörmann Renomatic s elektrickým pohonem Promatic nebo Supramatic.

  Doporučujeme je tam, kde je málo místa. Vrata se při otevírání postupně zasouvají pod strop garáže, zabírají tedy minimum místa. Umožňují pohodlné otevírání a zavírání pomocí dálkového ovládání.

  Galérie