Montovaná plechová garáž s pultovou střechou

  Moderní nadčasový vzhled. Možnost zateplení stěn a stropu. Bezúdržbová stavba postavená za 1 den.                    ­                    ­

  Cena od 62 500 Kč / 2604 EUR

  Montovaná garáž s pultovou střechou má moderní vzhled, stabilní konstrukci, která je upravená žárovým zinkováním a je vhodná do zón s 3. sněhovým zatížením. V případě potřeby je jí možné rozmontovat a složit na jiném místě.

  Standardní spád střechy je k zadní části, za příplatek je možné změnit směr spádu střechy na bok garáže.

  Zateplená varianta má stěny a strop vyrobeny z THP panelů o síle 40 mm, které vynikají skvělými tepelnými vlastnostmi a vysokou pevností.

  Nabízíme výklopná vrata nebo sekční vrata s elektrickým pohonem značky Hörmann nebo Wisniowski.

  Ke garáži nabízíme i možnost zhotovení betonové základové desky.

  Specifikace

  Základní údaje

  Montované garáže jsou z pozinkovaného plechu z venkovní strany opatřeného stříkanou omítkou Kabe Farben, kterou nabízíme v 9 barvách. Vnitřní strana je opatřena bílou akrylátovou barvou, u  zateplené varianty má vnitřní stěna bílý hladký lakovaný povrch. Vzhledově jsou k nerozeznání od klasických zděných garáží.

  Konstrukce

  Konstrukce garáže je vyrobena ze samonosných stěn 100% pozinkovaného plechu o síle 1,5 mm+0,7 mm vnitřní kazetová výplň. S venkovní hladkou stěnou, opatřenou stříkanou fasádní omítkou KABE Farben o zrnitosti 2 mm. Tento typ konstrukce se vyznačuje vysokou stabilitou a nosností. Spoje tvoří pozinkované profily včetně spojovacích materiálů a vnitřní stěny jsou opatřeny bílou akrylátovou barvou.

  Bohatá variabilita zpracování a doplňků v příplatcích Vám rázem garáž oživí či naopak příjemně zakomponuje k Vašemu domu.

  Střešní krytina a atika

  Střešní krytina a atika je z profilovaného, pozinkovaného plechu o síle 2 mm.

  Počet dílů střechy – nejméně 3 ks pro dosažení odolnosti při sněhovém zatížení v zóně 3. Atika je z hladkého pozinkovaného plechu tloušťky 0,7 mm s akrylátovým povrchem, za příplatek je možné zvolit barevné provedení pultové střechy.

  Omítka

  Plechové garáže s omítkou KABE FARBEN jsou svým vzhledem k nerozeznání od klasických zděných garáží. Ceny jsou poloviční oproti zděné variantě.

  Vrata

  Nabízíme nezateplená výklopná vrata Hörmann Berry nebo zateplená vrata Wisniowski. Otevírají se manuálně díky speciálním odlehčovacím pružinám namontovaným v napínacích pouzdrech. 

  Příkladem vysokého bezpečnostního vybavení výklopných vrat Berry jsou flexibilní ochranné kryty nad rameny pák a flexibilní umělohmotné lišty mezi křídlem vrat a rámem. Snižují nebezpečí zhmoždění nebo sevření z nedopatření.

  Pamatujte na to, že před výklopnými vraty musí být prostor, který umožní vrata volně zvednout. Další možností je osazení sekčními vraty Hörmann Renomatic s elektrickým pohonem Promatic nebo Supramatic.

  Doporučujeme je tam, kde je málo místa. Vrata se při otevírání postupně zasouvají pod strop garáže, zabírají tedy minimum místa. Umožňují pohodlné otevírání a zavírání pomocí dálkového ovládání.

  Galérie