Montovaná plechová garáž na 2 auta s pultovou střechou

  Elegantní řešení nerozeznatelné od zděné. Uvnitř možnost rozdělení jednotlivých stání příčkou. Možnost zateplení stěn a stropu.                    ­

   

  Cena od 103 000 Kč / 4291 EUR

  Montovaná garáž s pultovou střechou má moderní vzhled a stabilní konstrukci, která je upravená žárovým zinkováním a je vhodná do zón s 3. sněhovým zatížením. V případě potřeby ji lze rozmontovat a složit na jiném místě.

  Střecha má spád k zadní nebo přední části.  Boční spád je možný za příplatek.

  Zateplená varianta má stěny a strop vyrobeny z THP panelů o síle 40 mm, které vynikají skvělými tepelnými vlastnostmi a vysokou pevností.

  Garáž pro dvě auta může mít uvnitř příčku, která rozdělí jednotlivá stání nebo může mít otevřený prostor s vazníky.

  Nabízíme výklopná vrata nebo sekční vrata s elektrickým pohonem značky Hörmann nebo Wisniowski.

  Ke garáži nabízíme i možnost zhotovení betonové základové desky.

  Specifikace

  Základní údaje

  Montované garáže jsou z pozinkovaného plechu z venkovní strany opatřeného stříkanou omítkou Kabe Farben, kterou nabízíme v 9 barvách. Vnitřní strana je opatřena bílou akrylátovou barvou, u  zateplené varianty má vnitřní stěna bílý hladký lakovaný povrch. Vzhledově jsou k nerozeznání od klasických zděných garáží.

  Konstrukce

  Konstrukce garáže je vyrobena ze samonosných stěn 100% pozinkovaného plechu o síle 1,5 mm+0,7 mm vnitřní kazetová výplň. S venkovní hladkou stěnou, opatřenou stříkanou fasádní omítkou KABE Farben o zrnitosti 2 mm. Tento typ konstrukce se vyznačuje vysokou stabilitou a nosností. 

  Bohatá variabilita zpracování a doplňků v příplatcích Vám rázem garáž oživí či naopak příjemně zakomponuje k Vašemu domu.

  Střešní krytina a atika

  Střešní krytina a atika je z profilovaného, pozinkovaného plechu o síle 2 mm.

  Počet dílů střechy – nejméně 3 ks pro dosažení odolnosti při sněhovém zatížení v zóně 3. Atika je z hladkého pozinkovaného plechu tloušťky 0,7 mm s akrylátovým povrchem, za příplatek je možné zvolit barevné provedení pultové střechy.

  Omítka

  Plechové garáže s omítkou KABE FARBEN jsou svým vzhledem k nerozeznání od klasických zděných garáží. Ceny jsou poloviční oproti zděné variantě.

  Vrata

  Nabízíme nezateplená výklopná vrata Hörmann Berry nebo zateplená vrata Wisniowski. Otevírají se manuálně díky speciálním odlehčovacím pružinám namontovaným v napínacích pouzdrech. 

  Výklopná vrata Berry Pearl mají bezpečnostní vybavení. Flexibilní ochranné kryty nad rameny pák a umělohmotné lišty mezi křídlem vrat a rámem snižují nebezpečí zhmoždění nebo sevření z nedopatření.

  Výklopná vrata potřebují volný prostor před garáží. Sekční vrata Hörmann Renomatic s elektrickým pohonem Promatic nebo Supramatic doporučujeme všude, kde je málo místa. Vrata se při otevírání postupně zasouvají pod strop garáže, zabírají tedy minimum místa. Umožňují pohodlné otevírání a zavírání pomocí dálkového ovládání.

  Galérie