Výhody montovaných garáží

Navzdory tomu, že jsou levnější než klasické zděné nebo dřevěné garáže, nemusíte se obávat, že by byly méně kvalitní. Naopak, takové garáže nehnijí, neničí se, odolávají vlivům počasí i mechanickému poškození. V případě potřeby, například stěhování, se dá montovaná garáž snadno rozebrat, převézt a složit na novém místě.

V dnešní době spousta společností vyrábí montované garáže z recyklovaného kovu. Výrobci zároveň dodržují zásady ochrany životního prostředí a celá stavba je tak ekologičtější. Montovanou garáž jsou firmy schopné postavit během několika hodin, ušetříte tedy nejen finance, ale i čas a energii. Používat ji můžete ihned po složení.

Design se přizpůsobí

Máte obavy z toho, že se plechová kostka nebude hodit k vaší zahradě a vašemu domu? Garáž může mít omítku v barvě fasády domu, může mít sedlovou nebo pultovou střechu a dá se dovybavit i okny nebo světlíkem.

Co se týče rozměrů, firmy jsou schopné sestavit klasické garáže na jeden automobil i dvojgaráže. Ty jsou vhodné i v případě, že chcete mít v garáži dílnu, vnitřní prostor si totiž můžete rozvrhnout sami. Na údržbu jsou méně náročné než zděné nebo dřevěné garáže. Jedinou nevýhodou je relativně nižší úroveň bezpečnosti, což ovšem dobře kompenzují oplocené pozemky a zahrady. Také se doporučuje volit zateplenou variantu, která vůz ochrání i ve velkých mrazech.