Garáž s přístřeškem pro auto

Postavili jste si dům podle svých představ a nyní zvažujete stavbu garáže nebo přístřešku pro auto ? Klasická zděná stavba se Vám zdá zdlouhavá a drahá? Dřevěný přístřešek zase náročný na údržbu?

Jednoduchá a rychlá montáž, odolná pozinkovaná konstrukce, nízká cena, moderní design a bezúdržbovost nebo možnost garáž rozmontovat a opět složit v případě stěhování jsou důvody, proč se montované garáže stávají stále oblíbenějšími.

Máte více aut a nemůžete se rozhodnout jestli si pořídit raději dvojgaráž nebo Vám bude stačit větší carport? Skvělou variantou je řešení, kterým je montovaná garáž s omítkou a k ní přístřešek pro auto ve stejném designu. Stavba většinou zabere pouze jeden den a navíc je možné ji okamžitě začít využívat.

Z několika barev omítek si vyberete takovou, která se Vám bude líbit a bude se hodit k Vašemu domu. Carport nemusíte využívat jenom jako stání pro auto, ale třeba i jako místo pro posezení s přáteli či k uskladnění dřeva, můžete pod něj umístit vířivku. A garáž nemusí sloužit pouze jako stání pro automobil, ale třeba také jako dílna nebo domácí posilovna.

Ať už zvolíte jakoukoliv variantu, bude Vaše auto chráněno před sluncem, deštěm, sněhem, kroupami nebo padajícím listím.